Western Digital WD40EFRX 3,5 4TB RED IntelliPower 64MB SATA3 Hard Disk

Western Digital WD40EFRX 3,5 4TB RED IntelliPower 64MB SATA3 Hard Disk

1.045,00

757,57

%27 indirim

Western Digital WD40EFRX 3,5 4TB RED IntelliPower 64MB SATA3 Hard Disk

Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

727,27

Tek Çekim Fiyatı

1.029,00

746,21

Bağlanti Tipi : SATA 6Gb/s
Boyut : 3.5"
Kapasite : 4 TB
Ön Bellek : 64 MB
Kazancınız 287,00
Ortalama 15 İş Gününde Kargoda
6 Taksit Seçeneği
BAĞLANTI TİPİ SATA 6Gb/s
BOYUT 3.5"
KAPASİTE 4 TB
ÖN BELLEK 64 MB
Açıklama
Üretici Kodu WD40EFRX

Genel Özellikler :

Küçük ölçekli RAID ortamları için tasarlandı ve test edildi.

Western Digital WD40EFRX 3,5 4TB RED IntelliPower 64MB SATA3 Hard Disk

Kapsamlı çözümler
Başarı formülümüz sayesinde WD Red'in kapasitesi arttırıldı ve 2,5 inç'lik yeni çözümlere erişti. Artık müşterilerimiz için daha geniş ve daha rekabetçi bir NAS sabit sürücüleri yelpazesi sunuyoruz. Konu sadece NAS sürücüleri değil, aynı zamanda REDvolutionary.

Yeni nesil deneyim
Tüm bileşenler, kod serileri ve ürünlerle ilgili kararlar sahip olduğumuz coşku ve en iyi NAS tecrübesini sağlamak konusundaki kararlılığımız doğrultusunda neticelendiriliyor. Bu anlayışla, yeni nesil WD Red sabit sürücüleri, muazzam bir kapasite ve sürücü güvenilirliğini arttıran ve güç kaybı ya da bozulmalara karşı verilerinizi koruyan NASware™ 2.0 ürününü sunuyor.

NAS'da test edildi
Dünya üzerindeki bütün kültürlerde ilk izlenim mutlaka iz bırakır. WD Red, iz bırakan yüksek teknolojisi ile piyasada bulabileceğiniz en kapsamlı NAS ortağı uyumluluk testi listesinin bir yansıması olan sabit sürücüdür*. Bu,satın aldığınız herhangi bir NAS kasası için en uygun ürünün WD Red olacağından kesinlikle emin olabileceğiniz anlamına gelir. Ürünümüzle gurur duyuyoruz ve vizyonumuzu müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Ev kullanımı için NAS

Western Digital WD40EFRX 3,5 4TB RED IntelliPower 64MB SATA3 Hard Disk

WD Red™ sabit sürücülerle donatılmış NAS sistemleri ile, bağlı ev ortamınızı bir üst seviyeye taşıyın ve medya aktarmanın, bilgisayarlarınızı yedeklemenin, dosya paylaşımı yapmanın ve dijital içeriklerinizi daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yönetmenin keyfini çıkarın.

Uyumluluğu arttırılmış WD Red NASware 2.0 deneyimi ile mobil cihazlar, bilgisayar, TV, stereo ve diğer araçlarınızdan paylaşım yapmak çok keyifli. Kapasiteleri 4 TB'a ulaşan, 5 yuvalı NAS sistemleri ile artık 20 terabayta kadar veri saklayabilirsiniz!

Küçük İşletmeler için NAS

Western Digital WD40EFRX 3,5 4TB RED IntelliPower 64MB SATA3 Hard Disk

1 ila 5 yuvalı NAS sisteminiz için üretilmiş olan WD Red sabit sürücülerle küçük çaplı işletmelerinizin etkinliğini ve verimliliğini arttırın. WD Red, mevcut ağ alt yapınızla sorunsuz entegrasyon sağlayan ve sistem uyumluluğunu arttıran NASware 2.0 ile birlikte temin edilir. WD Red NAS sabit sürücülerle, çalışanlarınıza dosyalarını hızlıca paylaşma ve klasörlerini güvenli bir şekilde NAS çözümlerine yedekleme imkanı vererek işletmenize değer katın.

Özel NASware 2.0 teknolojisi

Western Digital WD40EFRX 3,5 4TB RED IntelliPower 64MB SATA3 Hard Disk

Özel NASware 2.0 teknolojimiz WD Red'in zorlu küçük NAS ortamında yüksek performansla çalışmasını sağlar. NAS sisteminize WD Red™ ekleyerek sadece etkinliği ve güvenilirliği arttırmakla kalmaz, aynı zamanda REDvolutionary™ NAS deneyimini de yaşarsınız.

3D Active Balance Plus
Geliştirilmiş ikili düzlem denge kontrol teknolojimiz, genel sürücü performansında ve güvenilirliğinde çarpıcı bir artış sağlar. Uygun biçimde dengelenmeyen sabit sürücüler, çok sürücülü sistemlerde aşırı titreşime ve gürültüye, sabit sürücünün ömrünün azalmasına ve zaman içinde performansın düşmesine sebep olabilir.

Doğru seçim
Doğru seçim Ev ve küçük ofis NAS sistemi ve RAID özellikli PC'ler için özel olarak tasarlanan başka bir sürücü daha yoktur.

Geliştirilmiş güvenilirlik
NAS sistemleriniz hep açık kaldığı için, son derece güvenilir bir sürücünün olması çok önemlidir. Daha güvenilir ve sağlam bir koruma sağlaması için tasarlanan ve üretilen NASware 2.0 donanımlı WD Red, standart masaüstü sürücülerinin MTBF'lerinde %35 iyileşme sağlar.

NAS uyumluluğu
Tüm WD Red™ sürücülerde yer alan gelişmiş ürün yazılım teknolojisi NASware™ 2.0, sorunsuz entegrasyon, sağlam veri koruması ve NAS ve RAID ortamlarında kullanılan sistemler için ideal performans sağlar.

Sır, yeni nesil teknolojide
WD'nin yeni nesil NASware 2.0 teknolojisi, NAS sistemlerindeki yaygın sabit sürücü sorunlarını azaltarak NAS depolama performansını arttırır. Yaygın sonuçlar, masaüstü bilgisayarlar için tasarlanan bir sabit sürücünün neden olduğu uyumluluk, entegrasyon, yükseltilebilirlik, güvenilirlik ve sahip olma bedeli ile ilgilidir.

Enerji verimliliği ve para tasarrufu sağlar
Güç tüketimini düşük tutmamız NAS sisteminizi olduğu kadar cüzdanınızı da mutlu eder.

Daha düşük çalışma sıcaklıkları
WD Red sürücüleriyle elektrik faturanızı ve karbon ayak izinizi azaltın. Yenilikçi teknoloji, güç tüketimini azaltıp kullanım sıcaklığını düşürerek 7x24 açık kalan NAS ortamları için daha güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözüm sunar.

  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 378,79 757,57
3 252,52 757,57
4 189,39 757,57
5 154,33 771,64
6 129,99 779,91
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 378,79 757,57
3 252,52 757,57
4 189,39 757,57
5 154,33 771,64
6 129,99 779,91
Paraf
Halk Bank

Western Digital WD40EFRX 3,5 4TB RED IntelliPower 64MB SATA3 Hard Disk yorumları

Western Digital WD40EFRX 3,5 4TB RED IntelliPower 64MB SATA3 Hard Disk
Çok İyi (56)
89%
İyi (5)
8%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
3%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

4.9

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor