Wildo Camp-A-Box Light Yemek Seti W202633

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Wildo camp-a-box light yemek seti w202633 açık havada yediğiniz yemeği iki kişilik karşılayacak ve gerektiğinden bir gram ağır olmayacak şekilde tasarlanmıştır. camp a box duo light'ın eşsiz materyal ...
Ücretsiz Kargo
6 Taksit Seçeneği
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
Wildo Camp-A-Box Light Yemek Seti W202633
Açık havada yediğiniz yemeği iki kişilik karşılayacak ve gerektiğinden bir gram ağırolmayacak şekilde tasarlanmıştır. Camp A Box Duo Light'ın eşsiz materyal seçimi ile hafif vefonksiyonel olmasının yanı sıra aynı zamanda çok dayanıklıdır. doğa sizi sınadığı zamanCamp A Box Duo Light'ın size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.Camp A Box Duo Light BPA içermez.Ağırlık: 150gr.

Wildo Ingvar Svantesson ve eski bir İsveç ordusu mensubu Jan Andersson tarafından en ilkelkoşullarda bile aksamadan çalışabilecek ve taşınan yükü minimuma indirecek tasarımlar amacıyla1979 yılında Boras-İsveçte kuruldu. Yüksek materyal ve kalite standartlarından emin olaraküretilen bu ürünler 35 yıl sonra bile hala aynı standartlarla üretilmektedir. Üretiminde BPA yaniBisphenol-A içeriği gereği insan vücuduna çabuk karıştığı ve kanser gibi  sağlık sorunlarıoluşturduğundan dolayı kesinlikle kullanılmamıştır.


Wildo Camp-A-Box Light Yemek Seti W202633               Wildo Camp-A-Box Light Yemek Seti W202633
Sonbahar-Kış kamp mutfak setleri Lacivert Bardaklı Yemek Seti Tek Kişilik Yemek SetiATLASKAMP

Wildo Camp-A-Box Light Yemek Seti W202633 yorumları

Wildo Camp-A-Box Light Yemek Seti W202633
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor