Wilson Tenis Topu Australya Açık 3 BALL CAN (WRT109800 )

5.0 / 5 - 1 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Bu top, dünyanın dört bir yanındaki sert müsabaka için mükemmel bir arkadaştır. wilson'ın dünya çapında önde gelen top üreticisi olarak konumunu teyit ediyor. wilson topları artık 4 büyük tenis turnuv...
6 Taksit Seçeneği
Bu top, dünyanın dört bir yanındaki sert müsabaka için mükemmel bir arkadaştır. Wilson'ın dünya çapında önde gelen top üreticisi olarak konumunu teyit ediyor. Wilson topları artık 4 büyük tenis turnuvasının 2'sinde, Davis Cup'ın yeni Tour topuyla PLUS'ta kullanılıyor. Wilson Avustralya Açık Tenis Topları -  Wilson, Avustralya Açık ofisi'nin resmi topu ve aynı zamanda 4 Grand Slam etkinliğinin 2'sinde Resmi Balo Statüsü sahibi olan tek üretici olacak. Bu ortaklık, Wilson'ın Grand Slam etkinlikleri tarafından talep edilen özel ihtiyaçlar için premium tenis topları geliştirme yeteneğini vurgulayacaktır. Avustralya Açık ve ABD Açık Tenis Topları ile  Grand Slam sezonu Wilson ile başlayıp sona erecek. 2 Grand Slams, Davis Kupası ve 70'den fazla ATP ve WTA etkinliği.

Wilson Tenis Topu Australya Açık 3 BALL CAN (WRT109800 ) yorumları

Wilson Tenis Topu Australya Açık 3 BALL CAN (WRT109800 )
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor