XBOX ONE DEADPOOL KONSOL OYUNU

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
* Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması hali...
Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

DEADPOOL

XBOX ONE DEADPOOL KONSOL OYUNU

DEADPOOL (bizim oyunumuz!)

XBOX ONE VE PLAYSTATION®4İÇİN ÇIKTI(Anlamadıysanız, bu bir haiku)SANTA MONICA, Kalif. - 20 Kasım 2015 - Vay canına. Bu günün nihayet geldiğine inanamıyorum. Deadpool - BENİM heyecanlı/gerilimli/ruha hitap eden üçüncü şahıs aksiyon oyunum ARTIK SİZİN… - ve belki bunda Activision Publishing, Inc. ve Marvel Entertainment'ın da payı vardır ama onlar hakkında bu kadar konuştuğumuz yeter - ve PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox One'da sizi bekliyor. (BEBEĞİMİZ NASIL DA BÜYÜDÜ!) (belki artık o hep hayalini kurduğumuz İnka patikası gezisine çıkabiliriz).Peki bunun bir TA-TA-TATİL PAKETİ olduğundan bahsettim mi!?! Doğru duydunuz, tatil dönemi yaklaştığı için (nereden bilelim, biz burada sadece Lyndon Baines Johnson Gününü kutluyoruz) (bir kuşla evlendi!)

XBOX ONE DEADPOOL KONSOL OYUNU

Deadpool'u satın aldığınızda yanında birçok hediyeyle gelecek:


Deadpool, hemfikir olduğumuz üzere, bir video oyunu ve çok güzel ve çok süper.
Tüm Deadpool DLC'leri (o grubu çok severdim!), şunlar dahil:
İki bonus mücadele haritası: "GRT Plaza" ve "Inside the Tower."
Infinite Modda iyi görünmek için Uncanny X-Force ve D-Pooly kostümleri.
Size olan saygım (para değeri yoktur ve Amerika'da veya başka bir yerde paraya falan çevrilemez).Ve elbette BEN (tanıdığımız tek üstün güç), tüm ÖZELLİKLER ve siz: silah ve katana aksiyonunun müthiş bir bileşimi, küstahlık ve esprilerle süslenmiş ve sarımsaklı mayonezle tatlandırılmış (yalnızca çeşnili bir mayonez!). Ve mutant güçler mi? ELBETTE. Mutant güçlerimiz de var. Turbo iyileşme ve ışınlanma mı dediniz?Deadpool tam da şu anda Avrupa'da PlayStation®4 sistemi ve Xbox One için satın alınabilir. Ve aynı kaliteli bir şarap gibi 18 yaşından büyüklere hitap etmektedir. Şimdi sözü "GERÇEK" kahramanlara bırakalım: firmalara!

XBOX ONE DEADPOOL KONSOL OYUNU

Activision Publishing, Inc. Hakkında

Merkezi Santa Monica, Kaliforniya'da bulunan Activision Publishing, Inc. dünyanın önde gelen interaktif eğlence ve keyif ürünleri geliştiricisi, yayıncısı ve dağıtımcılarından biridir. Activision faaliyetlerini tüm dünyada sürdürmektedir. Activision ve ürünleri hakkında daha fazla bilgiyi firmanın www.activision.com adresindeki web sayfasından veya @Activision hesaplarını takip ederek alabilirsiniz.

XBOX ONE DEADPOOL KONSOL OYUNU

Marvel Entertainment Hakkında

The Walt Disney Company'nin sahibi olduğu Marvel Entertainment, LLC dünyanın en büyük karakter-bazlı eğlence firmalarından biridir ve yetmiş yıldan beri çeşitli medya organlarında yer almış 8,000'in üzerinde karakterden oluşan bir kütüphaneye sahiptir. Marvel karakter serilerini eğlence, lisans ve yayın dallarında kullanmaktadır. Daha fazla bilgi için www.marvel.com adresini ziyaret edebilirsiniz. © 2015 MARVEL©2015 Activision Publishing, Inc. Tüm hakları saklıdır. "PlayStation" bir tescilli ticari markadır. "PS4" bir Sony Computer Entertainment Inc. ticari markasıdır. Tüm diğer ticari markalar ve marka isimleri ilgili sahiplerine aittir.

XBOX ONE DEADPOOL KONSOL OYUNU yorumları

XBOX ONE DEADPOOL KONSOL OYUNU
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor