Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Usb : USB Memory, Portable Audio Player
Hdmi : Var
Dolby Digital Plus : Var
Dolby Truehd : Var
Wifi : Var
SES GÜCÜ
RENK Siyah
Ürün Tipi Amplifikatör/Receiver
GİRİŞ – ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
USB USB Memory, Portable Audio Player
HDMI Var
SES VE GÖRÜNTÜ STANDARTLARI
DOLBY DIGITAL PLUS Var
Dolby TrueHD Var
EKSTRA ÖZELLİKLER
WIFI Var
BLUETOOTH Var
Kanal Sayısı 5.1
GARANTİ
GARANTİ 2 yıl
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Bu 5.1 kanallı 4K Ultra HD ağ AV alıcısı yerleşik Wi-Fi®, Bluetooth® ve AirPlay® kablosuz bağlantı sunar ve yüksek çözünürlüklü ses dosyalarının oynatılmasını destekler. Müzik kitaplığınıza ve müzik hizmetlerinizi kolay bir şekilde aktarabilmeniz için akıllı cihazınızda ücretsiz MusicCast Controller uygulamasını indirin. MusicCast kablosuz hoparlörleri veya diğer MusicCast cihazları ile 9 adede kadar ilave odaya ses ekleyin. Ek olarak, Dolby Vision ™ ve Hybrid Log-Gamma uyumluluğu inanılmaz kontrast, pürüzsüz ton ve zengin, parlak renkler sağlar.

 • MusicCast ile 9 ilave odaya kadar ses ekleyin
 • Echo veya Echo Dot gibi Alexa cihazınızı kullanarak ses kontrolü
 • 5.1 kanal güçlü surround ses
 • Tamamen Wi-Fi, Bluetooth , AirPlay, Spotify Connect ile yüklü
 • Kablosuz müzik akışı ve Bluetooth için Sıkıştırılmış Müzik Geliştirici için Bluetooth
 • 4-inç, 1-out HDMI®, 4K Ultra HD geçişli ve HDCP 2.2, Dolby Vision ve Hybrid Log-Gamma dahil olmak üzere HDR Video ve BT.2020
 • Sisteminizi ayarlamak için YPAO ™ ses optimizasyonu

Özellikler

MusicCAST

Tüm müziklerinize basit bir uygulama ile erişin ve mevcut Wi-Fi® ağınızı kullanarak evinizde kablosuz olarak yayınlayın.

 • Her şeyi izle. Pandora®, Spotify, TIDAL, Deezer, binlerce ücretsiz internet radyo istasyonu ve akıllı cihazlarınızda ve bilgisayarlarınızda saklanan müzikleri dinleyin.
 • Kablosuz bağlantı. Tüm MusicCast ürünleri, Wi-Fi, Bluetooth® ve AirPlay® ile tamamen yüklenir .
 • Tüm ev ses deneyimi için genişletin. Hazır olduğunuzda, 9 diğer odaya MusicCast kablosuz hoparlörleri, ses çubuklarını veya diğer cihazları ekleyin ve evinizde dinleyin.
 • Kablo yok, kolay kurulum. MusicCast'i kullanarak, kabloları duvarlardan başka odalara yerleştirmekle uğraşmanıza gerek yoktur.
Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - SiyahMusicCast kablosuz çoklu oda ses hakkında daha fazla bilgi edinin

 

MusicCast üzerinde Alexa

Echo, Dot, Tap ve Show gibi Amazon Alexa özellikli cihazlar artık ses komutlarını kullanarak herhangi bir MusicCast ürününün temel işlevlerini kontrol edebilir. Evinizde müzik ve eğlence deneyimlerini kontrol etmek için yeni ve heyecan verici bir yol keşfedin.

Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - SiyahMusicCast üzerinde Alexa hakkında daha fazla bilgi edinin

 

Bluetooth ®

Favori akış hizmetinizi oynayın. Bu AV alıcısı, akıllı telefonlardan ve diğer cihazlardan kolay kablosuz müzik çalmanın keyfini çıkarmanızı sağlayan Bluetooth işlevselliği ile donatılmıştır . Yamaha'nın Sıkıştırılmış Müzik Geliştirici özelliği , kablosuz müzik çalma sırasında müziğinizin canlı, canlı ses kalitesine sahip olmasını sağlamak için artık Bluetooth ses aktarımları için optimize edilmiştir . Özel dinleme veya Bluetooth hoparlörler için RX-V383'ten Bluetooth kulaklıklara müzik aktarabilirsiniz .

Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

  Tam 4K Ultra HD Desteği

  Bu AV alıcısı en son HDMI® standartlarını tamamen desteklemektedir. Saniyede 60 kare hızında 4K video iletimi sayesinde, bozulmadan 4K'nın yüksek çözünürlüklü video kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, 4K video iletimi için HDCP 2.2 telif hakkı koruma standardına da uyar. Ayrıca, inanılmaz kontrast, pürüzsüz ton ve zengin, parlak renkler sağlayan Dolby Vision ™ ve Hibrid Log-Gamma dahil HDR (yüksek dinamik aralık) Videoyu destekler. Ayrıca BT.2020 geçişinin daha geniş renk gamını da destekliyor. Bu AV alıcısı ayrıca kolay kullanım için 3D, Ses Dönüş Kanalı ve CEC ile uyumludur.

  * Dolby Vision ve Hybrid Log-Gamma, gelecekteki firmware güncellemesiyle satışa sunulacak.

  Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

   Wi-Fi Uyumlu

   Sadece akışla. Yerleşik Wi-Fi, kablosuz yönlendiricinizle bağlantıya izin verir, ağ bağlantılı ses (PC / NAS) ve müzik akışı servislerinin keyfini çıkarmak için sistem bağlantılarını büyük ölçüde basitleştirir. Bir Wi-Fi yönlendirici yoksa, benzersiz Kablosuz Doğrudan özelliği, akıllı telefonunuz veya tabletinizden AV Denetleyici Uygulaması, AirPlay® vb. Ile doğrudan müzik akışı yapmanıza izin vermez, aynı zamanda AV alıcısının da kontrolünü sağlar. .

   Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

    Ağ fonksiyonları

    Daha fazla erişin. Bu AV alıcısı, daha fazla kaynağa erişmenizi ve aynı zamanda işlemi iyileştirmenizi sağlayan çeşitli ağ işlevleri sunar. İnternet radyosu, Spotify, Pandora® veya bir NAS ve ev bilgisayarında depolanan müziğin keyfini çıkarmak için AV alıcınızı ev ağınıza veya internete bağlayabilirsiniz. AV Denetleyici uygulaması (iTunes® veya Google Play'den), iPod®, iPhone®, iPad® veya Android ™ telefonlar / tabletlerinizden çeşitli işlevleri kontrol etmenizi sağlar.

    Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

     AV Denetleyici Uygulaması

     Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

     Kolay ve rahat çalışma. Bu AV alıcısı, bir iPhone veya Android cihazından güç, ses, giriş seçimleri, DSP modları ve çok daha fazlasını kontrol etmek için iTunes, Google Play veya Amazon Appstore'dan indirilebilir Yamaha AV Controller uygulamasını kullanmanızı sağlar. Kullanılmayan simgeleri gizleyerek ve işlevleri yeniden adlandırarak arabirimi özelleştirin. 23 farklı dil içerir. Bir tablet versiyonu da mevcuttur.

      DSP Ayarı

      Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

      Evde ses alanları oluşturun. Bu AV alıcısı, Yamaha'nın orijinal DSP teknolojilerini kullanan çeşitli ses programlarıyla donatılmıştır. Bu ses programları, gerçek sinema salonları veya konser salonları gibi ses alanlarını kolayca oluşturmanızı sağlar. En sevdiğiniz film veya müzik albümünün DSP parametrelerini ayarlamak için AV Denetleyici uygulamasını kullanmak artık mümkün.

       AirPlay

       Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

       iCompatible. Bu AV alıcısı AirPlay'i destekler, yani iPod, iPhone, iPad'den ve ayrıca Mac® veya PC'deki iTunes'dan kablosuz müzik yayını kabul edebilir. Bu, ev sinema sisteminiz üzerinden mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan müziğin keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır. AV alıcısının ekran üstü ekranında şarkı başlığı, sanatçı adı ve albüm resmi gibi meta verileri görüntüleyebilirsiniz.

        Spotify Connect

        Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

        Milyonlarca şarkı. Akıllı telefonunuzdaki Spotify uygulamasıyla milyonlarca şarkıya anında erişebilirsiniz. Artık bu şarkıları Spotify Connect kullanarak ağdaki Yamaha AV alıcısına aktarabilirsiniz. Sadece müzik akışı başlatmak için play tuşuna basın. Spotify'ı akıllı telefonunuzda veya tabletinizde dışarıda dinlediğinizde ve içeri girdiğinizde, şarkı hemen Yamaha AV alıcınıza akar ve müzik çalma işleminize hiçbir kesinti yaşatmaz. Ayrıca, Spotify'da müzik dinlerken çalma listelerini kişiselleştirebilir ve telefon çağrıları alabilirsiniz.

        Spotify uygulaması ve premium hesabı gereklidir. Daha fazla bilgi için www.spotify.com adresini ziyaret edin.

        Yamaha ev eğlence sisteminizde 30 gün boyunca Spotify Premium'u ücretsiz olarak deneyin. Daha fazla bilgi için http://spotify.com/yamaha adresini ziyaret edin.

         Codec Desteği

         Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

         Codec uyumludur. Bu AV alıcısı, Dolby® True HD ve DTS-HD Master Audio ™ gibi birçok ses formatıyla uyumludur. Ayrıca, DSD / AIFF / FLAC / WAV / Apple® Lossless gibi yüksek çözünürlüklü ses kodekleriyle de uyumludur. Ön paneldeki USB girişinden veya ağa bağlı cihazlardan bu çeşitli yüksek çözünürlüklü ses kodeklerinin mükemmel ses kalitesinin keyfine varacaksınız.

          Boşluksuz Oynatma

          Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

          Kesinti yok. Birçok canlı ve klasik albümde müzikte boşluk yok. Boşluksuz oynatma, ses dosyaları arasında herhangi bir duraklama olmamasını sağlar. Bu, herhangi bir kesinti olmaksızın, duyulma biçiminde oynatma sağlar. WAV, FLAC ve ALAC dosya formatları ile uyumlu ve USB / PC / NAS'den giriş.

           Toplam saflık

           Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

           Kaliteli ses kalitesinin keyfini çıkarın. Yamaha'nın uzun yıllardan beri geliştirdiği Toplam Saflık Kavramı, yüksek tahrik amplifikatörü teknolojisini, yüksek saflık ön amplifikasyonunu, titreşim önleme teknolojisini ve bağımsız saf güç kaynaklarını kapsamaktadır. Tüm modellerde, bozulmayı en aza indirgemeye yardımcı olan tam ayrık güç amplifikatörleri bulunur. Ayrıca, dijital gürültünün analog devreyi etkilemesini önlemek için analog ve dijital devreler için özel güç kaynaklarına izin veren bağımsız bağımsız güç kaynakları da kullanırlar. Titreşim önleyici ısı alıcıları, transistörlerden ve ses basıncından gelen titreşimleri bastırmak için tasarlanmıştır. DAC'ler için bağımsız güç kaynakları, belirli modellerde gürültüyü daha da ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Her bir ayrıntısına kadar, bu AV alıcıları mümkün olan en yüksek ses kalitesine tam vurgu ile tasarlanmıştır.

            Ayrık Amp Yapılandırması

            Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

            Kaliteli sesin tadını çıkarın. Bu AV alıcısı, son derece yüksek ses netliği elde etmek için güçlü bir odakla tasarlanmıştır. Mükemmel ses performansına katkıda bulunan ayrı bir amp konfigürasyonu ve düşük titreşimli bir PLL devresi kullanır.

             AV Kurulum Kılavuzu

             Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

             Kolayca yükleyin. AV Kurulum Kılavuzu, Yamaha AV alıcısıyla kurulum işlemini çok daha kolay hale getirir. Bu uygulama AV alıcısı ve kaynak cihazları arasındaki kablo bağlantıları ile size yardımcı olur. Ek olarak, hoparlör bağlantıları, TV ve kaynak aygıt bağlantıları ve güç amplifikatörü atamaları gibi çeşitli ayarlarda size yol gösterir. Sistem görüntüleri ve gerçek AV alıcı görüntüleri, cihazlar arasındaki bağlantıların nasıl yapıldığını anlamanıza yardımcı olur. Birden çok dilde kullanılabilir ve iOS ve Android tabletler için tasarlanmıştır.

              Tek Dokunuşta Başlangıç ​​için SAHNE

              Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

              Tek dokunuşla başlangıç. Bir SCENE düğmesine basmak AV alıcısına güç sağlar ve giriş kaynağını ve DSP modunu seçer. Bir kaynak ve DSP modu seçerek farklı kaynakların düğmelerini yeniden ayarlayabilir ve ardından üç saniyeden uzun bir süre boyunca bir SCENE düğmesine basabilirsiniz.

               YPAO ™ Ses Optimizasyonu

               Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

               Her oda farklıdır. YPAO (Yamaha Parametrik Oda Akustik Doktoru) oda akustiğini analiz eder ve birkaç dakika içinde optimum ses için çeşitli ses parametrelerini ayarlar. Profesyonel bir yükleyicinin sisteminizi kalibre etmesi gibi bir şey.

                Sanal Varlık Hoparlörü

                Geniş, yüksek ve yoğun ses. CINEMA DSP 3D geniş, yüksek ve yoğun bir ses alanı sağlar. HD Ses formatı kod çözme, HD Ses kaynaklarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Virtual Presence Speaker, varlık hoparlörlerinin gerçek kullanımı olmadan üç boyutlu ses sunar.

                Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

                 Sanal SİNEMA ÖN

                 Surround hoparlörleri dinleme pozisyonunun arkasına monte etmek imkansız olsa bile, Virtual CINEMA DSP sadece iki ön hoparlörden gerçekçilikle dolu sanal 7 kanallı surround ses üretir. Virtual CINEMA FRONT özelliği, cepheden placSurround yapmanızı sağlar. Surround hoparlörleri dinleme pozisyonunun arkasına monte etmek mümkün olmasa bile, odanın ön tarafındaki tüm hoparlörlerle sanal 5 kanallı surround sesin keyfine varacaksınız. Bu, odanın arka tarafına hoparlör yerleştiremeyen veya kullanamayanlar için idealdir. İki surround hoparlör ve ön tarafta bir merkez hoparlör daha yüksek kalitede ve çözünürlükte sanal 7 kanallı surround sesin tadını çıkarır. üstün arka sanal ses lokalizasyonu. İki adet ön giriş hoparlörünün eklenmesi, yüksekliğini ve derinliğini ve sesin dikey hareketini hissetmenizi sağlayan üç boyutlu bir ses alanı sağlar. Hoparlörlerinizi odanızın içine yerleştirmek ve yüksek kaliteli surround sesin keyfini çıkarmak için daha fazla esneklik elde edersiniz.

                 Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

                  B Bölgesi

                  İkinci odada ses çıkar. B Bölgesi çıkış kapasitesi, alıcının 2 bölgeli sesi ikinci bölgeye göndermesine izin verir, böylece ana bölge artık 5 kanal çıkışa sahiptir. Bu, kullanıcıların ikinci odada stereo sesin tadını çıkarabileceği anlamına gelir. Aynı kaynak her iki bölgede de (iki kaynağı kullanamaz) oynayacaktır. Bölge B daima Ana Bölgedeki ses çıkışını yansıtır.

                  Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

                   Ekstra Bas

                   Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

                   Zengin bas reprodüksiyonu. Özel Yamaha düşük menzil geliştirme teknolojisi, kompakt bir ön hoparlörden beklediğinizden daha zengin bas sunar. iyi yerelleştirme ve ses dengesini korurken. Bir subwoofer kullanıldığında, sadece ön hoparlörleri değil, aynı zamanda bas hoparlörünü bas hoparlörünü geliştiren hoparlör sisteminin tüm düşük seviyesinin sesini iyileştirir. Olağanüstü güç ve varlığa sahip ses ile video ve müzik keyfini yaşayacaksınız.

                    Subwoofer Döşeme

                    Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

                    Geliştirilmiş ses görüntüleme. Subwoofer Trim Control, ön hoparlör çıkışıyla çakışmayı önleyerek düşük frekansları geliştirir. Bu kesintisiz bir frekans cevabı sağlarken daha temiz, daha odaklanmış bir ses ile sonuçlanacaktır. Geleneksel sistemlerde subwoofer frekansı çakışması meydana geldiğinde, genel ses subwoofer'a doğru “itilir”. Subwoofer Trim Control, düşük subwoofer frekanslarını temiz bir şekilde ayırarak, iyi dengelenmiş bir bas ses sağlarken ön safhayı stabilize ederek bunu halleder.

                     EKO Modu

                     Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

                     Yeşile git. ECO modu açıldığında, güç tüketimini yaklaşık yüzde 20 oranında azaltabilir.

                      Seçilebilir Bekleme

                      Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah

                      Uyku modu. Otomatik Güç Bekleme, gücü 20 dakika, 2, 4, 8 veya 12 saat sonra kapatmak için seçerek enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

                      Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah yorumları

                      Yamaha RXV483 Aventage Serisi 5.1 Kanal Network AV Amplifikatör - Siyah
                      Çok İyi (1)
                      100%
                      İyi (0)
                      0%
                      Ne İyi / Ne Kötü (0)
                      0%
                      Kötü (0)
                      0%
                      Çok Kötü (0)
                      0%

                      5

                      Ortalama Puan

                      Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

                      İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

                      Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

                      Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

                      *Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
                      Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

                      Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

                      • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
                      • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
                      yükleniyor