Yeni Phantom 2 Vision Plus Multikopter Seti

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
                      tamamen kullanima hazir havadan görüntüleme seti       phantom 2 vision plus, kurulumu ve kullanımı çok basit, herkesin kontrol edebileceği kolaylıkta bir sistemdir.               ...
                      TAMAMEN KULLANIMA HAZIR HAVADAN GÖRÜNTÜLEME SETİ       Phantom 2 Vision Plus, kurulumu ve kullanımı çok basit, herkesin kontrol edebileceği kolaylıkta bir sistemdir.                               3 Eksen Dijital Kamera Stabilizasyonu     Yüksek hassasiyetli 3 eksen kamera stabilizasyon sistemi ile, hassas yumuşak kamera geçişleri size havadaki yaratıcılığın özgürlüğünü sunacak.                     Hassas Uçuş ve Stabil Hovering     Entegre GPS Otopilot sistemi; pozisyon sabitleme, yükseklik kilitleme ve stabil hover özellikleri ile uçuşun yanı sıra kamera çekimlerine odaklanmanıza olanak tanır.                             Gerçek Tam Zamanlı Video Aktarımı ve Uçuş Parametreleri Uçuş parametrelerini, Phantom Kamerasının o an gördüğü ekran görüntüsünü, uçuş anıyla eş zamanlı olarak mobil cihazınızdan görüntüleyebilirsiniz.                     KAMERA TILT KONTROLÜ   Uçuş esnasında kumandanızdan tilt hareketini kontrol ederek, farklı açılardan videolar ve fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.                           Geliştirilmiş Kumanda Kontrolü Güncellenen uzaktan kumanda yeni kontrol kabiliyetlerine sahip. Gimbal kontrol daha hassas bir şekilde tilt verebilecek şekilde dizayn edildi. Eğitim kablosu portu eklendi, kumandanızı bilgisayarınıza takarak simulasyon ile denemeler yapabileceksiniz. Dahili şarj edilebilir 2000mAh kapasiteli li-po bataryası var. Batarya durumunu Led göstergelerinden takip edebileceksiniz. Gaz kolu kilitlenip sabit kalabilir bir düzenek ile geliştirildi. Bu size çok daha kontrollü bir uçuş imkanı sağlayacak.                   İyileştirilmiş Güç Yeni motorlar, pervaneler ve ESC'lerin kombinesi size daha güvenli ve kontrollü bir uçuş sağlar. Bu yeni sistem ile kol başına 200gr daha fazla yükleme ile uçuş yapabilmeniz mümkündür.                         Yeni Dijital Kumpas Yeni, anti-statik kumpas manyetik alana karşı korumalı ve bu yeni hali ile daha hassastır.                   Gimbal Tilt Kontrolü ile 90 derecelik dik açıya kadar kameranızı yönlendirebilirsiniz.               DJI Phantom Vision Plus Kamera için görüntü bozulmalarını minimize edebileceğiniz Adobe Lens profili desteği, Adobe Lightroom ve Photoshop için Adobe Raw programlarının son versiyonlarında standart olarak mevcuttur.                           Yeni Phantom Vision Aplikasyonu; fotoğraf kalitesi, ISO, beyaz dengesi, kayıt formatı gibi birçok ayara olanak tanır.                 Phantom 2 Vision Plus, uçuş güvenliğini artırmak için her yeni güncelleme ile yeni hali güncellenen "Uçuşa Kapalı Alan" güncellemelerine sahiptir.                

Yeni Phantom 2 Vision Plus Multikopter Seti yorumları

Yeni Phantom 2 Vision Plus Multikopter Seti
Çok İyi (0)
0%
İyi (5)
56%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (1)
11%
Çok Kötü (3)
33%

2.8

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor