Yeni Phantom 2 Zenmuse H4-3D Dahil Multikopter Set

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
    yeni dji phantom 2 zenmuse h4-3d dahil multikopter seti         3 eksen kamera stabilizasyonu     titreşimi unutun, daha önce hiç olmadığı kadar mükemmel stabilizasyon sağlayan zenmuse teknolojisi...
    YENİ DJI PHANTOM 2 ZENMUSE H4-3D DAHİL MULTİKOPTER SETİ         3 EKSEN KAMERA STABİLİZASYONU     Titreşimi unutun, daha önce hiç olmadığı kadar mükemmel stabilizasyon sağlayan Zenmuse Teknolojisine sahip H4-3D gimbal sistemine direk adapte edilen GoPro Hero4 kameranızla görüntülemeye başlayın. Pan Tilt ve Roll eksenlerinde istenmeyen parazit titreşimleri ortadan kaldıran gimbal sistemi, kameranızın tam randımanlı çalışmasını sağlayacak, hayalinizdeki havadan görüntüleme ve fotoğraflama deneyimini size yaşatacak.                             Ground Station Sistemi kullanarak, iPad'inizle belirleyeceğiniz 16 uçuş noktası yolunu programlayın. (BVR Flight) (DJI Bluetooth Datalink gerektirir)                                         Phantom 2 Set dahilinde olan Zenmuse H4-3D 3 Eksenli Gimbal, 3 eksenin stabilizasyonunu otomatik olarak kontrol eder, dış etkiler nedeni ile oluşan vibrasyon ve eksen sapmalarını yok edip süper sabit bir kamera görüntüsü elde etmemizi sağlar.                     5200 mAh.'lik yüksek kapasiteli, yüksek performanslı Li-po pil Phantom 2'ye 25 dakikalık uçuş süresi sağlar. Şarj deşarj korumalı akıllı pil, kapasite ve pille ilgili bilgileri anakarta aktararak kontrollü uçuş için gerekli bilgileri çıkışa yansıtır.                           GoPro Hero4 Kamera ile tam uyumlu çalışan ve önceki versiyon GoPro kameraları da destekleyen Zenmuse H4-3D 3 Eksenli Gimbal Sistemi, ekstra kabloya ihtiyaç duymadan tek data kablosu ile görüntü aktarımını, kamera şarjını ve izleyerek uçurma modu (FPV) için gereken video çıkışının karta aktarımını sağlar.             * Set içeriğine GoPro Kamera Dahil Değildir.  

Yeni Phantom 2 Zenmuse H4-3D Dahil Multikopter Set yorumları

Yeni Phantom 2 Zenmuse H4-3D Dahil Multikopter Set
Çok İyi (1)
13%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (1)
13%
Kötü (3)
38%
Çok Kötü (3)
38%

2.1

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor